Fotografia rodzinna

Sesje zdjęciowe w studiu w Warszawie i plenerze

Zdjęcia rodzinne to jedna z najpiękniejszych pamiątek, którą można cieszyć się latami i zostawić następnym pokoleniom. Stanowią one odzwierciedlenie uczuć, emocji i podkreślają więzi oraz relacje. Właśnie dlatego organizuję sesje rodzinne w studiu w Warszawie lub w wybranym plenerze. Podczas tego typu spotkań fotografuję zarówno rodziny z dziećmi, jak i pary podczas sesji narzeczeńskich lub ciążowych.

Plener czy studio? – sesje zdjęciowe rodzinne

Zależy mi na tym, aby zarówno sesja rodzinna w plenerze, jak i ta wykonywana w studiu spełniała oczekiwania moich klientów. Spotkania mogą odbywać się również u Państwa w domu lub w wynajętych przestrzeniach w Warszawie. Na sesje można przyjść także z czworonogami! Piękne portrety z własnym psem lub kotem to zawsze coś unikatowego. Podczas sesji rodzinnej w plenerze odpowiednio wykorzystamy naturalne światło i piękno otoczenia, które będą wyjątkowym tłem Waszych rodzinnych portretów. Wykonując natomiast sesję fotograficzną rodzinną wewnątrz pomieszczeń, będziemy mieli możliwość dopasowania tła i kompozycji do własnych upodobań.

Kadry pełne wspomnień – sesje rodzinne w Warszawie

Najważniejsze, by sesja fotograficzna rodzinna była komfortowa dla każdego uczestnika, zapisując się tym samym w jego pamięci na długo. Zależy mi na dobrej atmosferze, dlatego dużą uwagę przykładam do dobrego samopoczucia moich modeli – tych małych i dużych! Od Państwa oczekuje jedynie pozytywnego nastawienia – resztą zajmę się osobiście! Zapraszam do indywidualnego ustalania terminów na wyjątkową sesję rodzinną w moim studiu w Warszawie, a także w plenerze.

 

Rodzinna sesja zdjęciowa w Warszawie – jak wygląda?

Stworzenie idealnego ujęcia wymaga nie tylko sprawnego oka fotografa, ale również współpracy z modelami. Wiem, jak trudna i stresująca może okazać się sesja zdjęciowa rodzinna nie tylko dla rodziców, ale szczególnie najmłodszych członków rodzin. Właśnie dlatego staram się zadbać o samopoczucie każdego, tak by wspólnie spędzony czas zagwarantował najlepsze rezultaty. Każda sesja rodzinna trwa zazwyczaj około dwóch godzin, ale nie zamykam się na konkretne limity czasowe. Gotowe fotografie przekazuję na płycie CD, jednak istnieje możliwość wydruków papierowych lub dużych formatów, tzw. fotoboardów.

Sesja fotograficzna – rodzinna pamiątka na lata

Organizowane przeze mnie sesje zdjęciowe rodzinne w Warszawie będą doskonałą okazją do uwiecznienia łączącej Was miłości i więzi w artystycznych ujęciach. Zachęcam więc do zapoznania się z galerią moich dotychczasowych realizacji i kontaktu w sprawie dogodnego dla Państwa terminu wykonania sesji zdjęciowej rodzinnej. Podczas wykonywania mojej pracy zwracam uwagę nie tylko na perfekcyjny kadr, ale zwłaszcza na moich modeli. Komfort i swoboda podczas rodzinnej sesji zdjęciowej to podstawa. Tworzę ujęcia zgodne z wcześniejszymi ustaleniami.

 

Projektowanie stron internetowych