Fotografia rodzinna

Sesje zdjęciowe w studiu i plenerze

Organizujemy sesje w studiu fotograficznym w Warszawie. Jesteśmy również otwarci na wyjazdy w plenery fotograficzne. Skontaktuj się z nami, a my zaplanujemy dla Ciebie sesję ciążową, narzeczeńską lub naturalną pełną uśmiechu fotografię rodzinną. Zwykle zdjęcia oddajemy na płycie CD, jednak istnieje możliwość wydruków papierowych lub dużych formatów, tzw. fotoboardów. Sesje rodzinne z małymi dziećmi zazwyczaj nie mają limitów czasowych – najważniejsze jest zadowolenie z efektu końcowego.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że fotografia rodzinna wykonywana w centrum Warszawy, jak i w plenerze może być stresująca dla maluchów. Zależy nam na tym, aby wykonać kilka najlepszych zdjęć – w niektórych przypadkach potrzeba na to trochę więcej czasu… Sesje rodzinne mają być dla Państwa wydarzeniem komfortowym, dlatego dzieci powinny dobrze się na nich bawić. Jestem zwolennikiem fotoreportażu z niemowlakami, zamiast układania ich na scenografii (chociaż kilka takich fotografii można znaleźć w galerii). Zazwyczaj towarzyszę rodzicom przez ok. 2 godziny podczas sesji rodzinnej z dzieckiem – wówczas robimy ujęcia wygodne dla maluszka. W domowym otoczeniu i ramionach rodziców czują się zazwyczaj wyśmienicie, a fotografie wychodzą wtedy naturalnie i niepowtarzalnie.

Do studia zapraszam również z czworonogami. Piękne portrety z własnym psem lub kotem to zawsze coś nietuzinkowego. Sesje rodzinne mogą odbywać się również u Państwa w domu lub w wynajętych przestrzeniach w Warszawie. Wspólnie stworzymy ujęcia, które staną się najwspanialszą pamiątką.

 

Projektowanie stron internetowych