Fotografia portretowa

"Fotografując staraj się pokazać to czego bez Ciebie, nikt by nie zobaczył." - Robert Bresson

Fotografia portretowa w Warszawie – jak wygląda?

Zdjęcie portretowe powinno podkreślić osobowość i piękno osoby fotografowanej. Prowadząc od lat własne studio w Warszawie, doskonale wiem, w jaki sposób uzyskać taki efekt. Każda sesja trwa od godziny do półtorej. W przypadku fotografii portretowej oferuję dodatkowo skorzystanie z usług profesjonalnej wizażystki, ale równie chętnie wykonuję artystyczne portrety „no make-up”. W tego typu sesjach skupiam się na ujęciach twarzy, ale charakter zdjęć omawiamy wcześniej. Możemy pracować nad ujęciami artystycznymi, biznesowymi oraz beauty. Zawsze jestem otwarta na propozycje moich klientów.

 

W fotografii skupiam się na ujęciach twarzy, ale charakter zdjęć omawiamy wcześniej. Możemy pracować nad ujęciami:

- artystycznymi
- biznesowymi
- beauty

  • Fotografia portretowa
  • Fotografia portretowa
  • Fotografia portretowa
  • Fotografia portretowa

Artystyczny portret black & white – studio w Warszawie

Fotografie w odcieniach czerni i bieli potrafią wydobyć to, co w portretach najpiękniejsze – charakterystyczne cechy urody oraz prawdę ukrywającą się w oczach. Zdjęcia w tych odcieniach mają silny przekaz, który długo pozostaje w pamięci. Fotografia portretowa to obraz odzwierciedlający naturalność i atrakcyjność jednocześnie. Zachęcam do odkrycia swojego oblicza w monochromatycznej wersji. Wspólnie uzgodnimy temat i omówimy oczekiwany rezultat.

Portret beauty/ artystyczny/ biznesowy – Warszawa

Jeśli interesuje Państwa wykonanie portretu beauty bądź biznesowego – jestem do dyspozycji. W przypadku fotografii portretowej istotną rolę często odgrywa odpowiedni makijaż. To on nadaje zupełnie inny wyraz finalnemu obrazowi. Właśnie dlatego współpracuję z najlepszymi wizażystkami, które od wielu lat upiększają twarze moich klientów, dbając o najmniejsze szczegóły. Dzięki temu ostateczne ujęcie pozytywnie zaskakuje każdego. Zachęcam do zapoznania się z galerią na stronie – pozwoli to Państwu się zainspirować oraz wybrać odpowiednią opcję dla siebie. Fotografię portretową, jak i inne sesje wykonuję w pracowni w Warszawie lub po wcześniejszym uzgodnieniu – w miejscu wyznaczonym przez klienta.

 

 

 

Uprzedzając pytania i wątpliwości – każdej osobie można wykonać dobre zdjęcie portretowe – najważniejsze jest jedynie dobre nastawienie! :)

 

Projektowanie stron internetowych