Fotografia portretowa

"Fotografując staraj się pokazać to czego bez Ciebie, nikt by nie zobaczył." - Robert Bresson
  • Fotografia portretowa
  • Fotografia portretowa
  • Fotografia portretowa
  • Fotografia portretowa

Sesja portretowa
Sesja trwa ok 1-1,5h. Skupiamy się na ujęciach twarzy, ale charakter zdjęć omawiamy wcześniej.
Możemy pracować nad ujęciami
-artystycznymi,
-biznesowymi,
-beauty, 
Z sesji otrzymujemy ok 6-7 wyretuszowanych i obrobionych zdjęć.

W przypadku zdjęć portretowych można skorzystać z usługi makijażu, jak również wykonać bardziej artystyczne portrety "no makeup".

Artystyczny portret BW

Szczególny rodzaj obróbki czarno białej wydobywa charakterystyczne cechy twarzy tj piegi, zmiarszczki.  W dzisiejszych czasach zdjęcia  "sote" są dość mało popularne, jednak dla mnie jest to obraz naturalny i atrakcyjny.

Coraz więcej osób decyduje się na tego typu zdjęcia, a mnie coraz bardziej to cieszy :). Czarno biała fotografia należy do mojej ulubionej dziedziny.

Portret beauty / biznesowy

W przypadku zdjęć beauty oraz fotografii biznesowej makijaż nadaje zupełnie inny wyraz finalnemu obrazowi. Współpracuję z najlepszymi wizażystkami, które od wielu lat upiększają twarze moich klientów , dbając o najmniejsze szczegóły. 

 

Po zapoznaniu się z galerią na stronie warto wybrać odpowiednią dla siebie opcję. Różnica w zdjęciach z makijażem oraz bez jest dość istotna, każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Uprzedzając zapytania i wątpliwości - każdej osobie można wykonać dobre zdjęcie portretowe - trzeba tylko przyjść z odpowiednim nastawieniem :)

 

 


                                                               

 

Projektowanie stron internetowych